Ametyst: pečuje o vás i o pitnou vodu

"Mějte ametyst v kapse a on vás ochrání. Vložte ho do vody a on ji pro vás revitalizuje. Vyhoďte ho a on to udělá pro někoho jiného." ... Pro revitalizaci nápojů je ametyst používán po celá staletí. Voda vitalizovaná tímto drahokamem je popisována jako měkká a velmi lahodná. A nejen voda. Už staří Řekové věděli, že vložení ametystu do vína výrazně zvýší požitek z konzumace. Ne náhodou se tedy slovo ametyst z řečtiny volně překládá jako "střízlivý".

 

Ametyst v produktech VitaJuwel®

Pro své mimořádné vlastnosti je tento drahokam použit hned v několika směsích: WellnessKrásaPět elementů a Vino (určená pro víno). Tyto směsi pro vás revitalizují pitnou vodu - jejich přítomnost mění krystalickou mřížku vody, do které jsou ponořeny. Takto vitalizovaná voda pak svoji energii předá vám. Navíc každý kámen propůjčuje směsi své vlastnosti, jejich blízkost tedy působí i na vás. Přírodní drahokamy ve všech produktech VitaJuwel® proměňují pití "obyčejné" vody na zážitek.

 

Karafa ERA | drahokamová fiola se směsí Wellness

 

Vlastnosti připisované ametystu

Ametyst je elementem Vody, kamenem astrologických Panen, Ryb, Beranů, Střelců a Vodnářů. To samozřejmě neznamená, že na vás nebude působit, jste-li narozeni v jiném znamení. Na vyjmenovaná znamení má však mimořádný vliv. Tento drahokam je neodmyslitelným průvodcem na vaší spirituální cestě. Chrání vás a provází vnitřním růstem, vede vás k rovnováze a zajišťuje, abyste na této cestě byli plně soustředění. Zklidní vás a tím dává možnost lépe slyšet svůj vnitřní hlas. Ametyst nás vede k našim cílům. Umí jim dát jasné kontury - náš směr je tedy správný a pohyby přesné. A to je neuvěřitelná úspora energie.

 

 Osobní lahev ViA Wellness | smšes ametystů, růženínů a křišťálů

 

Ametyst a zdraví

Tento drahokam pomáhá při poruchách spánku, umírňuje smutek z prožitých událostí, navrací nám zpět ztracenou rovnováhu. Ametyst napomáhá hojení kožních problémů, zranění či otoků, podporuje imunitu, blahodárně působí na střeva a trávicí trakt, mírní žaludeční obtíže, ulevuje od utrpení během ataky migrény.

 

(zdroj: VitaJuwel, Internet)


 

Fotogalerie

Ametyst | drůza
Drahokamová fiola | směs Krása
Osobní lahev ViA | směs Wellness
Drahokamová fiola | směs Pět elementů
Karafa ERA & drahokamová fiola | směs Wellness
Osobní lahev ViA Wellness | směs ametystů, růženínů a křišťálů

 

 

 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku