Óda na vodu

Chceme-li si dlouhodobě udržet zdraví či dobrou kondici, měli bychom se především naučit rozlišovat. Protože to, co naše tělo skutečně potřebuje, se podstatně liší od toho, co potřebuje naše mysl či ego. Podvědomě to víme, ale...

 

Ignorujeme sami sebe i vodu

Přitom voda je alfou i omegou bytí. Znamená život. Už sebemenší nedostatek vody nám tělo oznamuje nedostatkem energie. Vzhledem k bezpočtu mediálních doporučení se bohužel stáváme experty v ignorování přirozených signálů vlastního organismu. Tělo dospělého člověka obsahuje 65 % vody, u dětí je to dokonce 75 %. Je to tedy právě voda, která naprosto zásadně určuje, v jakém stavu je náš organismus a jak se cítíme. Příjem vody ovlivňuje naši celkovou kondici víc, než si dokážeme představit.

 

 Voda znamená život


Voda průmyslově upravená

Kuchyňský kohoutek je nejpohodlnějším zdrojem pitné vody. Velkou roli v kvalitě kohoutkové vody hrají mimo jiné usazeniny, její směrování či vysoký tlak v potrubí. Voda má navíc “paměť”. Pamatuje si vše, s čím se na cestě k nám setká. A to včetně chemických úprav. Vše se zapisuje hluboko do její struktury.

Tak nějak to tušíme i jako naprostí laici, a tak i přes veškeré pohodlí kuchyňských kohoutků nakupujeme balené vody. Zdroj vody v plastových lahvích sice blíže nezkoumáme, ale jejich nákup je známkou, že nám na kvalitě vody záleží.

 

Zapojte přírodu

Použití přírodních drahokamů k revitalizaci pitné vody není rozhodně nic nového - podle historiků je v nápojích používali už staří Řekové kdysi ve středověku. Tato metoda byla rakouskou značkou VitaJuwel® spíš "znovuobjevena". Přírodní drahokamy mají schopnost ukládat energii. Drahokamy v produktech VitaJuwel uvolňují přírodní energii do vody, která je obklopuje. Tím proměňují krystalickou mřížku vody a podstatně zvyšují její vitalitu.

Co se tedy děje s kohoutkovou vodou v přítomnosti drahokamů? V podstatě to samé, co se děje s vámi, když se unavení celodenním shonem vystavíte hřejivému slunci. Neděje se zázrak. Protože neustálá obnova původní energie je tou nejpřirozenejší schopností přírody. Tedy i všech produktů VitaJuwel®.

 

 Revitalizace vody přírodními drahokamy


Jsme odborníci na své tělo

Doporučení, týkajících se vody a pitného režimu, přibývá a velmi se různí. Jedno je však jisté - pití čisté vody patří k nejlepší péči o tělo i mysl. Mějte na paměti, že jediným skutečným odborníkem na své tělo a jeho potřeby jste vy. Někdy stačí opravdu málo k tomu, abychom si tuto skutečnost zvědomili a stali se plně zodpovědnými za svoje zdraví i životní pohodu.

 


 

Fotogalerie 

Studánková voda je přírodní lék / Lahev ViA Regenerace
Voda znamená život / Lahev ViA Ráno zalité sluncem
Revitalizace vody v produktech VitaJuwel
Karafa GRANDE | luxusní zásobník na vodu (7 l)
 
 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku