Výstavy – září 2018

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a s ním také celé léto... A my se již nemůžeme dočkat začátku zářijových výstav, na kterých se znovu setkáme s našimi zákazníky – ať už stávajícími, či úplně novými nadšenci.

 

FOR DECOR & HOME 6. - 8. 2018 – Praha, Letňany

Výstava FOR DECOR & HOME se koná dvakrát v roce, přičemž stěžejní je tradiční podzimní akce s prioritním zaměřením na předvánoční kontakty. Pokud máte chuť nechat se v pozdním létě unést nejenom předvánoční atmosférou, přijeďte za námi do Letňan. Na tuto akci máme mnoho volných vstupenek. Pokud o ně máte zájem, neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu. – info@vodavita.cz.

 

WORLD OF BEAUTY & SPA 7. - 8. 2018 – Praha, Letňany

Pro příznivce kosmetiky a péče o tělo je na programu v souběžném termínu výstava World Of Beauty & Spa v pražských Letňanech. Náš stánek můžete navštívit po celý den v pátek a sobotu. 

 

EVOLUTION 22. - 23. 9.2018 v Holešovicích 

Závěrem září proběhne tradiční výstava Evolution, na kterou se náš tým těší bezesporu nejvíce. V pražských Holešovicích se znovu potkáme s příznivci zdravého životního stylu. Jarní "Evolution" měl velký úspěch a na podobně pestrý program se můžete těšit i při podzimní verzi této oblíbené výstavy. 

 

  

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku