Časté otázky

Jak dlouho zůstává voda v karafě pitná ? Kdy bych měl vodu vyměnit ?

Závisí to ve velké míře na kvalitě používané vody. Rovněž vliv má, zda je voda filtrovaná nebo ne. Zpravidla lze říci, že karafu s obsahem vody 1,5 litru můžeme používat 2 až 3 dny.

Zobrazit odpověď

Ztrácí voda její energii, pokud z ní vyjmu fiolu ?

Fiolu je možné již po prvních 7 minutách vyjmout z nově energetizované vody. Její pozitivní informace si voda udrží. Je však nutné v tomto případě dávat pozor, aby se voda nenacházela v bezprostřední blízkosti nějakého zářiče, který by mohl vodu negativně ovlivňovat.Samožřejmě doporučujeme fiolu trvale ponechat v karafě. Má to více pozitivních důvodů. Voda je plně energetizována, ochráněná proti škodlivým cizím informacím a v neposlední řadě hraje roli i estetické hledisko.

Zobrazit odpověď

Jak dlouho je nutné nechat působit fiolu na vodu, aby byla zajištěna její účinnost ?

Odbornci a zákazníci pracující v oblasti s léčením s drahými kameny se shodují, že je potřeba karafě naplněné vodou o objemu 1.5 litru dát minimálně 7 minut času na rozvinutí její plné účinnosti.

Zobrazit odpověď

Působí kameny i v jiných tekutinách (horké nápoje, džusy, alkohol) ?

Přirozeně můžeme drahokamovou vodu rovněž ohřívat nebo používat na vaření. Fyzikálně bylo prokázáno, že při zahřívání se mění struktura vody. Od zákazníků víme, že drahokamovou vodu, kterou používají pro přípravu kávy nebo čaje, získávají lepší aroma.Při použití drahokamové vody na ošetření džusu a šťáv pomoci VitaJuwel byla zjištěna nižší kyselost.Pro vylepšení chuti vína používali již staří Řekové ametyst. Vkládání do vína mělo ještě další vlastnost… řecky řečeno „neopít se“. Protože má víno zcela jinou chuť než voda, je možné vnímat rozdíl skutečně velmi intenzivně. O vlivu na pivo nebo ostatní alkohol nemáme žádné zprávy.

Zobrazit odpověď

Jakým způsobem mohou drahé kameny předávat informace skrze sklo?

Už od dávných časů byly drahé kameny vkládány přímo do vody, aby ji mohli pozitivně ovlivňovat. Mylně se domníváme, že kameny by měli vylučovat do vody konkrétní fyzikální látky nebo dokonce minerály. Tomu tak přesně není. Drahokamy jsou prapůvodní zásobníky energie. Tuto energii vydávají do vody a propůjčují jí tímto novou čerstvost, která je známá jinak jen z křištálově čisté vody. Tato energie působí skrze sklo. Naprosto stejně jako například sluneční záření nebo magnetické pole. U skla je tomu tak stejně a bez jakýchkoliv obtíží. Každou energii můžeme chápat jako určitou formu vibrací. Je to mimochodem stejný druh vibrací, které pohánějí například křišťálem řízené hodinky.

Zobrazit odpověď

Má voda upravená směsí drahých kamenů od VitaJuwel jinou chuť? Můžeme při použití různých druhů fiol s drahými kameny poznat rozdíl ?

Bylo nám i u nejvíce skeptických zákazníků mnohokráte sděleno, že je možné rozpoznat chuťový rozdíl mezi jednotlivými druhy fiol. Někdy je jemnější, někdy tvrdší, někdy čerstvější, mnohdy intenzivnější. Lidé, kteří rozpoznávají různé druhy vína, mají s tímto velmi dobré zkušenosti. Nejlepší však je, pokud to sami můžete vyzkoušet.

Zobrazit odpověď

Na co fiola VitaJuwel vlastně slouží ? Jak mám fiolu VitaJuwel správně používat?

Fiola VitaJuwel slouží na jednoduchou a hygienickou přípravu křišťálové vody. Fiolu stačí vložit do nádoby s vodou (buď do Vaší vlastní nebo do karafy z našeho e-shopu) a nechat působit. Už po krátké době, již po 7 minutách je křišťálová voda připravena. Poté můžete fiolu vyjmout nebo ponechat v karafě, na účinek to nemá žádný vliv.

Zobrazit odpověď

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Vyplňte, kam máme zaslat odpověď na Váš dotaz.

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku