Časté otázky

Jak dlouho zůstává voda v karafě pitná ? Kdy bych měl vodu vyměnit ?

Závisí to ve velké míře na kvalitě používané vody. Rovněž vliv má, zda je voda filtrovaná nebo ne. Zpravidla lze říci, že karafu s obsahem vody 1,5 litru můžeme používat 2 až 3 dny.

Zobrazit odpověď

Jakým způsobem působí drahokamy umístěné ve skleněné fiole na vodu? Jak účinkují fioly VitaJuwel ?

Každý člověk je složen zhruba ze 70% z vody. Voda je elixírem života! Rozhodujícím faktorem pro udržení si výborného zdraví je dostatečný příjem čisté a čerstvé vody. Námi nabízené fioly s drahými kameny jsou prapůvodním zásobníkem energie a dodávají vodě její čistotu a původní informaci zpět. Působení drahých kamenů na vodu bylo již před 1000 lety zdokumentováno například Hildegardou z Bingenu. Po ošetření s jednotlivými druhy fiol se směsí drahých kamenů byla prokázána srovnatelná krystalická struktura jako čistá, křištálově čerstvá voda.

Zobrazit odpověď

Jak dlouho je nutné nechat působit fiolu na vodu, aby byla zajištěna její účinnost ?

Odbornci a zákazníci pracující v oblasti s léčením s drahými kameny se shodují, že je potřeba karafě naplněné vodou o objemu 1.5 litru dát minimálně 7 minut času na rozvinutí její plné účinnosti.

Zobrazit odpověď

Jak dlouho bude působit účinnost kamenů ? Je nutné drahé kameny pravidelně nabíjet ?

Zde se názory liší navzájem. Jsme toho názoru, že drahé kameny žádné speciální nabíjení nepotřebují. Energie v těchto drahých kamenech je již po tisíciletí v nich uložena. Ve většině případů se rovněž tyto drahé kameny nacházejí pod zemí nebo pod vodní hladinou, kde rovněž žádné dobíjení nepotřebuji. V této souvislosti si klademe otázku proč by právě během lidského života měli ztratit sílu nebo jejich energetický potenciál. Podle jiného názoru by se měli drahé kameny s určitou pravidelností očišťovat a nabíjet, například položením na sluníčko.

Zobrazit odpověď

Ztrácí voda její energii, pokud z ní vyjmu fiolu ?

Fiolu je možné již po prvních 7 minutách vyjmout z nově energetizované vody. Její pozitivní informace si voda udrží. Je však nutné v tomto případě dávat pozor, aby se voda nenacházela v bezprostřední blízkosti nějakého zářiče, který by mohl vodu negativně ovlivňovat.Samožřejmě doporučujeme fiolu trvale ponechat v karafě. Má to více pozitivních důvodů. Voda je plně energetizována, ochráněná proti škodlivým cizím informacím a v neposlední řadě hraje roli i estetické hledisko.

Zobrazit odpověď

Působí kameny i v jiných tekutinách (horké nápoje, džusy, alkohol) ?

Přirozeně můžeme drahokamovou vodu rovněž ohřívat nebo používat na vaření. Fyzikálně bylo prokázáno, že při zahřívání se mění struktura vody. Od zákazníků víme, že drahokamovou vodu, kterou používají pro přípravu kávy nebo čaje, získávají lepší aroma.Při použití drahokamové vody na ošetření džusu a šťáv pomoci VitaJuwel byla zjištěna nižší kyselost.Pro vylepšení chuti vína používali již staří Řekové ametyst. Vkládání do vína mělo ještě další vlastnost… řecky řečeno „neopít se“. Protože má víno zcela jinou chuť než voda, je možné vnímat rozdíl skutečně velmi intenzivně. O vlivu na pivo nebo ostatní alkohol nemáme žádné zprávy.

Zobrazit odpověď

Jakou vodu je nutné používat ?

Používejte nejlépe pitnou vodu z vodovodního řádu nebo filtrovanou, v každém případě vodu pitnou. Přirozeně i výskyt jednotlivých prvků ve vodě má vliv na různou chuť vody. Volba vody je otázkou „ chuťového vjemu „. Je možné použít i vodu nasycenou oxidem uhličitým. Tato voda chutná poněkud nevýrazně, pokud zůstává déle otevřená v karafě a oxid uhličitý se již uvolnil.

Zobrazit odpověď

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Vyplňte, kam máme zaslat odpověď na Váš dotaz.

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku