Časté otázky

Jak dlouho zůstává voda v karafě pitná ? Kdy bych měl vodu vyměnit ?

Závisí to ve velké míře na kvalitě používané vody. Rovněž vliv má, zda je voda filtrovaná nebo ne. Zpravidla lze říci, že karafu s obsahem vody 1,5 litru můžeme používat 2 až 3 dny.

Zobrazit odpověď

Jakým způsobem mohou drahé kameny předávat informace skrze sklo?

Už od dávných časů byly drahé kameny vkládány přímo do vody, aby ji mohli pozitivně ovlivňovat. Mylně se domníváme, že kameny by měli vylučovat do vody konkrétní fyzikální látky nebo dokonce minerály. Tomu tak přesně není. Drahokamy jsou prapůvodní zásobníky energie. Tuto energii vydávají do vody a propůjčují jí tímto novou čerstvost, která je známá jinak jen z křištálově čisté vody. Tato energie působí skrze sklo. Naprosto stejně jako například sluneční záření nebo magnetické pole. U skla je tomu tak stejně a bez jakýchkoliv obtíží. Každou energii můžeme chápat jako určitou formu vibrací. Je to mimochodem stejný druh vibrací, které pohánějí například křišťálem řízené hodinky.

Zobrazit odpověď

Má voda upravená směsí drahých kamenů od VitaJuwel jinou chuť? Můžeme při použití různých druhů fiol s drahými kameny poznat rozdíl ?

Bylo nám i u nejvíce skeptických zákazníků mnohokráte sděleno, že je možné rozpoznat chuťový rozdíl mezi jednotlivými druhy fiol. Někdy je jemnější, někdy tvrdší, někdy čerstvější, mnohdy intenzivnější. Lidé, kteří rozpoznávají různé druhy vína, mají s tímto velmi dobré zkušenosti. Nejlepší však je, pokud to sami můžete vyzkoušet.

Zobrazit odpověď

Na co fiola VitaJuwel vlastně slouží ? Jak mám fiolu VitaJuwel správně používat?

Fiola VitaJuwel slouží na jednoduchou a hygienickou přípravu křišťálové vody. Fiolu stačí vložit do nádoby s vodou (buď do Vaší vlastní nebo do karafy z našeho e-shopu) a nechat působit. Už po krátké době, již po 7 minutách je křišťálová voda připravena. Poté můžete fiolu vyjmout nebo ponechat v karafě, na účinek to nemá žádný vliv.

Zobrazit odpověď

Jakou vodu je nutné používat ?

Používejte nejlépe pitnou vodu z vodovodního řádu nebo filtrovanou, v každém případě vodu pitnou. Přirozeně i výskyt jednotlivých prvků ve vodě má vliv na různou chuť vody. Volba vody je otázkou „ chuťového vjemu „. Je možné použít i vodu nasycenou oxidem uhličitým. Tato voda chutná poněkud nevýrazně, pokud zůstává déle otevřená v karafě a oxid uhličitý se již uvolnil.

Zobrazit odpověď

Jak dlouho bude působit účinnost kamenů ? Je nutné drahé kameny pravidelně nabíjet ?

Zde se názory liší navzájem. Jsme toho názoru, že drahé kameny žádné speciální nabíjení nepotřebují. Energie v těchto drahých kamenech je již po tisíciletí v nich uložena. Ve většině případů se rovněž tyto drahé kameny nacházejí pod zemí nebo pod vodní hladinou, kde rovněž žádné dobíjení nepotřebuji. V této souvislosti si klademe otázku proč by právě během lidského života měli ztratit sílu nebo jejich energetický potenciál. Podle jiného názoru by se měli drahé kameny s určitou pravidelností očišťovat a nabíjet, například položením na sluníčko.

Zobrazit odpověď

Jakým způsobem působí drahokamy umístěné ve skleněné fiole na vodu? Jak účinkují fioly VitaJuwel ?

Každý člověk je složen zhruba ze 70% z vody. Voda je elixírem života! Rozhodujícím faktorem pro udržení si výborného zdraví je dostatečný příjem čisté a čerstvé vody. Námi nabízené fioly s drahými kameny jsou prapůvodním zásobníkem energie a dodávají vodě její čistotu a původní informaci zpět. Působení drahých kamenů na vodu bylo již před 1000 lety zdokumentováno například Hildegardou z Bingenu. Po ošetření s jednotlivými druhy fiol se směsí drahých kamenů byla prokázána srovnatelná krystalická struktura jako čistá, křištálově čerstvá voda.

Zobrazit odpověď

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Vyplňte, kam máme zaslat odpověď na Váš dotaz.

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku