Pět elementů

ametyst / chalcedon / zkamenělé dřevo / růženín / modrý chalcedon

Jste si vědomi spirituální podstaty našeho bytí? Pak zbystřete, tato směs by vám mohla být bližší než kterákoliv jiná. Směs 5 elementů vychází z tradiční čínské medicíny, která staví na rovnováze pěti přírodních živlů - dřevo symbolizuje růst, voda je obrazem sebe sama, země jako základ bytí, kov je silou a oheň vášní. VitaJuwel® za každý z těchto pěti elementů dosadila jeden drahokam, aby bylo dosaženo dokonalé rovnováhy ve vodě, ve směsi i hluboko ve vás.

 

Růženín
je kamenem Beranů, Býků, Vah a Raků. Je symbolem krásy a bezpodmínečné lásky, přátelství a partnerských vztahů. Přináší vnitřní rovnováhu, má schopnost odbourávat stres, zlobu a další negativní pocity, které nám nedovolují uvolnit se. Díky jeho přítomnosti v sobě naleznete sílu k odpuštění. Růženín má velmi pozitivní vliv na ledviny a játra, na problémy močového ústrojí. Stimuluje činnost nervového systému, je výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, hojí povrchová zranění kůže.

Ametyst
je kamenem Panen, Ryb, Beranů, Střelců a Vodnářů. Tento drahokam je neodmyslitelným průvodcem na vaší spirituální cestě. Chrání vás a provází vnitřním růstem, vede k rovnováze a zajišťuje, abyste na této cestě byli plně soustředění. Zklidní vás a tím dává možnost lépe slyšet svůj vnitřní hlas. Pomáhá při poruchách spánku, umírňuje smutek. Ametyst hojí kožní problémy, zranění či otoky, podporuje imunitu, blahodárně působí na trávicí trakt, mírní žaludeční obtíže i migrény.

Chalcedony
jsou kamenem Panen, Střelců, Vodnářů i Raků. Říká se, že umějí zázraky. Vyjasňují mysl, mírní nebo úplně odbourávají deprese a úzkosti. V lidském těle působí komplexně, svému majiteli zajišťují vitalitu i ve vyšším věku.

Zkamenělé dřevo
v sobě propojuje kvality světa stromů a kamenů. Vznikalo po stamiliony let z prastarých stromů zaplavených vodou bohatou na minerály. Je velmi oblíbené jako amulet ochraňující před nežádoucími energiemi.

 


 

 č.1
Karafa ERA | Pět elementů
Drahokamová fiola | Pět elementů
 č.4
 
 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku