Pro štíhlou formu

červený jaspis / magnezit / křišťál

Nic není pro lidský organismus tak důležité jako obyčejná, čistá voda. Jste-li zastáncem zdravého životního stylu, víte to. Tato směs byla vytvořena, aby vám pomohla dostat své tělo do vysněné formy. Ano - něčím tak obyčejným, jako je pití čisté vody. Přítomnost těchto tří kamenů dokáže navrátit vodě energii přírodního živlu. A voda tuto energii předá vám. Lahev ViA se směsí jaspisů a magnezitů vám bude elegantním parťákem, až vy budete zpocení a vyčerpaní z vydatného tréninku či pěší túry.

 

Červený jaspis
je elementem Ohně, kamenem astrologických Beranů, Panen, Vah, Štírů a Kozorohů. Ochraňuje před nežádoucí energií. Odráží ji a vrací nazpět k jejímu zdroji - zajišťuje tak čisté energetické pole svému majiteli. Tento kámen ochraňuje, uklidňuje, uzemňuje, vynáší na povrch vnitřní krásu a půvab, velmi dobře čistí krev i celý oběhový systém.

 

Magnezit
je kamenem Beranů, Vah a Vodnářů. Tento kámen umocňuje emoce spojené s láskou, zvyšuje schopnost soustředění se, naopak zmírňuje pocity úzkosti či podráždění. Pomáhá nám vidět pravdu a přijímat druhé takové, jací skutečně jsou. Pročisťuje organismus, detoxikuje ho, uvolňuje svalové křeče a snižuje horečku. Jeho přítomnost napomáhá při léčbě ledvin, žaludku a močového měchýře. Má pozitivní vliv na snižování cholesterolu a postará se, aby vaše srdce bilo jako zvon.

 

 č.1
Karafa ERA | Pro štíhlost a formu
Lahev ViA | Pro štíhlost a formu
Karafa GRANDE | Pro štíhlost a formu
Bude vám zdrojem vitality
 
 
 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku