Vino

ametyst / křišťál

Už staří Řekové věděli, že kameny mají pozitivní vliv na vodu a víno, a tak své víno obohacovali o ametyst, aby bylo jemnější a chutné. V řečtině znamená ametyst ,,ten, kdo nemůže být znečištěn“. Vino sice nezaručí, že se neopijete, ale rozdíl chuti vína po úpravě touto směsí je opravdu úžasný: víno je jemnější a lahodnější, zatímco si uchová svoje ovocné aroma. Tato fiola naplněná ametystem a křišťálem má navíc unikátní stočený design, který jí přidává na jedinečnosti.

 

Ametyst je kamenem Panen, Ryb, Beranů, Střelců a Vodnářů.

Tento drahokam je neodmyslitelným průvodcem na vaší spirituální cestě. Chrání vás a provází vnitřním růstem, vede k rovnováze a zajišťuje, abyste na této cestě byli plně soustředění. Zklidní vás a tím dává možnost lépe slyšet svůj vnitřní hlas. Pomáhá při poruchách spánku, umírňuje smutek. Je-li ametyst nablízku, vaše osobní cíle se stávají zřetelnější. Ametyst výborně hojí kožní problémy, zranění či otoky, podporuje imunitu, blahodárně působí na střeva a trávicí trakt, mírní žaludeční obtíže, ulevuje od utrpení během ataku migrény.

Křišťál

je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

 

 č.1
Fiolino pro zážitek z chuti vína

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku