Krása

ametyst / avanturín / růženín

Fascinuje vás krása? Tají vám dech? Krása - vnímáte-li ji kolem sebe - je odrazem vaší vlastní, vnitřní krásy. Energie tří kamenů v této jedinečné směsi navrátí vodě formu horského pramene. Krása těchto drahokamů pro vás promění pití čisté vody v prožitek. V malý, osobní rituál. Vy tedy začnete pít čistou vodu mnohem častěji. Tím od vás tělo dostane to nejdůležitější, co pro svoji funkčnost potřebuje. Voda detoxikuje váš organismus, krevní oběh se zlepšuje, zvýšený obsah kyslíku v krvi regeneruje vaši pokožku, ta se projasňuje, protože jste ji začala vyživovat tím nejúčinnějším, co existuje ... čistou vodou. Už víte, proč má tato směs jméno Krása? Jste připravena nastartovat proces změny?

 

Ametyst
je elementem Vody, kamenem astrologických Panen, Ryb, Beranů, Střelců a Vodnářů. Tento drahokam je neodmyslitelným průvodcem na vaší spirituální cestě. Chrání vás a provází vnitřním růstem, vede k rovnováze a zajišťuje, abyste na této cestě byla plně soustředěná. Zklidní vás a tím dává možnost lépe slyšet svůj vnitřní hlas. Pomáhá při poruchách spánku, umírňuje smutek. Je-li ametyst nablízku, vaše osobní cíle se stávají zřetelnější. Ametyst výborně hojí kožní problémy, zranění či otoky, podporuje imunitu, blahodárně působí na střeva a trávicí trakt, mírní žaludeční obtíže, ulevuje od utrpení během ataku migrény.

Avanturín
je elementem Vzduchu, kamenem Panen, Vah, Beranů a Blíženců. Svému majiteli přináší štěstí, napomáhá vnitřnímu zklidnění, čistí okolí od negativních energií. Je výborným pomocníkem v boji s psychickými závislostmi, zvlášť vhodný pro odvykající kuřáky, ale i při problémech s regulací váhy. Regeneruje svalstvo, stimuluje metabolismus, snižuje cholesterol, odstraňuje defekty pokožky - lupy, ekzémy či akné.

Růženín
je elementem Vody, kamenem astrologických Vah, Býků, Beranů a Raků. Je symbolem krásy a bezpodmínečné lásky, přátelství a partnerských vztahů. Přináší vnitřní rovnováhu, má schopnost odbourávat stres, zlobu a další negativní pocity, které vám nedovolují uvolnit se. Máte-li ve své blízkosti růženín, přirozené obavy z jakékoliv změny budou znatelně mírnější. Díky jeho přítomnosti v sobě naleznete sílu k odpuštění. Růženín má velmi pozitivní vliv na ledviny, játra a močové ústrojí. Stimuluje činnost nervového systému, je výborným pomocníkem při zažívacích obtížích, hojí povrchová zranění kůže.

 

 č.1
Drahokamová fiola v karafě Classic | Krása
 č.3

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku