Diamant

diamantové úlomky / křišťál

Směs Diamant je dokonalým dárkem. Zrcadlí zasloužený luxus, hojnost a bohatství. Také však lásku, moudrost a pevnost nabytou zkušenostmi. Diamant je odměnou za zdolání nejvyšších příček, je symbolem vnitřní čistoty, které můžeme dosáhnout. Přítomností diamantových úlomků se voda stává lékem, elixírem života. Chcete-li odměnit sami sebe či poděkovat milované osobě, udělejte to Diamantem.

Diamant
působí nejsilněji na Berany, Lvy, Kozorohy. Je drahokamem přinášejícím lásku, věrnost a celoživotní oddanost. Přitahuje nám do života hojnost a také ji v něm dokáže udržet. Je přírodním zesilovačem energie z jakéhokoliv zdroje, poměrně nekompromisně vynese na světlo vše, co je v nás ukryto a co je třeba vyřešit. Zcela přirozeně v nás propojuje hlas rozumu s hlasem srdce, napomáhá při léčbě očních vad, čistí organismus, uvádí do rovnováhy veškeré vnitřní procesy.

Křišťál
je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

 

 č.1
Karafa GRANDE | Diamant

  

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku