Inspirace

lapis lazuli / rutilový křemen

Inspirace ke změně. Máte ji? Tvůrčí inspirace... zasáhla vás někdy? Možná máte svůj sen na dosah, jen... Změna vyžaduje odvahu. Anebo inspiraci. Obojí vychází z vašeho srdce, je tedy potřeba ztišit mysl. Dopřejte si vodu ošetřenou energií sytě modrých lapis lazuli a rutilového křemenu. Jejich krása zaměstná vaše smysly, váš organismus dostane nezbytný díl čisté vody. V této chvíli nebude prostor pro starosti. V tichu těchto okamžiků ucítíte inspiraci vycházející přímo z vašeho nitra. Pití vody prosycené energií drahokamů je rituál propojující vás s přírodou. Je jen na vás, jak často si ho dopřejete.

Díky směsi Inspirace získáte vše, co ke změně potřebujete. Připraveni?

 

 

Lapis lazuli
je elementem Vody, kamenem astrologických Býků, Panen, Vah a Střelců. Je kamenem hluboké meditace, vede k prožitku přítomného okamžiku, rozpouští stres a odbouravá hluboko zakořeněné bloky v podobě ostychu, nerozhodnosti či neprůbojnosti. Navrací mysl a tělo do rovnováhy, vnáší do života hluboký smysl v podobě dosažení osobních cílů v rovině racionální i duchovní. Tlumí obtíže doprovázející migrény, snižuje horečku, obnovuje narušenou imunitu, napomáhá detoxikaci organismu.

Rutilový křemen
je elementem Vody, kamenem astrologických Lvů, Kozorohů, Blíženců a Vodnářů. je hojně využívaný pro své léčivé schopnosti, otevírá mysl spirituální podstatě bytí. Vede svého majitele k odpuštění, dělá ho odolnějším vůči negativním vlivům, citovému vydírání apod. Učí sebelásce, odkrývá zdroj veškerého potěšení uvnitř, nikoliv vně. Napomáhá vyřešení minulosti a plného prožití přítomnosti. Osvobozuje od pocitu nedostatku energie, regeneruje buňky, pomáhá při onemocnění průdušek či kašli, účinný při odstraňování psychických bloků způsobujících neplodnost. 

 

 č.1
Lahev ViA | Inspirace
Inspirujte se a tvořte.
Mějte svoji Inspiraci!
Lahev ViA | Inspirace
 
 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku