Oheň smyslnosti

granát / křišťál

Nechme stranou účinky směsi na pitnou vodu... Fascinující, temně rudý granát předurčil tuto směs stát se dárkem milenců. Jeho energie neomylně zasáhne zdroj vášně ukrytý v každém z nás a pozvolna ho rozvibruje na vyšší a vyšší úroveň. Tato energie samozřejmě vyzařuje i navenek, projevuje se silnou přitažlivostí, kontakt s takovou osobou bude zneklidňující, protkaný omamnou smyslností. Troufáte si být krotiteli této silné sexuální energie? Pokud ano, už nehledejte další dárek. Našli jste ten nejlepší.

... Tato směs samozřejmě revitalizuje pitnou vodu a udělá radost i jako dárek mezi přáteli. Proč si to nevyzkoušet?

 

Granát
je elementem Ohně, kamenem astrologických Lvů, Beranů, Vodnářů a Štírů. Má pozitivní vliv na mezilidské vztahy, pomáhá přenést se přes krize či silná psychická traumata, chrání před depresemi a napomáhá odstraňovat jejich příčiny. Dělá nás vnímavějšími vůči ohrožení negativními energiemi, udržuje rovnováhu v organismu, regeneruje ho, má hojivé účinky na srdce, slezinu, potíže s páteří.

Křišťál
je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

 

 č.1
Pro vášeň k pohybu...
Pro vášeň k přírodě...
Pro vášeň k životu...

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku