Potěšení z vody

sodalit / křišťál

Voda je alfou i omegou bytí. Už sebemenší nedostatek vody nám tělo oznamuje nedostatkem energie. Vzhledem k nesčetným mediálním doporučením se bohužel stáváme experty v ignorování přirozených signálů svého organismu. Přítomnost temně modrých sodalitů vodu revitalizuje, navrací jí formu vody z pramene. Vás tato směs plná energie přírody naučí lépe vnímat své vlastní tělo, vaše pocity se vám stanou tím nejdůležitějším zdrojem informací.

 

Sodalit
je elementem Vody, kamenem astrologických Vodnářů, Panen a Střelců. Je průvodcem na cestě k vnitřní rovnováze, rozpouští v nás příčiny nerozhodnosti, hluboko uložených nejistot či pocitů bezmoci, ostychu a nervozity. Vede k získání přirozeného sebe-vědomí, uvolňuje v nás zdroj tvůrčí energie. Odstraňuje problémy způsobené psychickými bloky, upravuje krevní tlak, detoxikuje organismus, čistí lymfu, velmi dobře působí na imunitní systém svého majitele.

Křišťál
je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

 

 č.1
Lahev ViA | Potěšení z vody
Propojí vás s přírodou...
Naučí vás vnímat své tělo..

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku