Pro děti

červený jaspis / sodalit / oranžový kalcit / hnědý achát / aventurín

Ochutná-li váš malý skřítek chemicky slazenou limonádu, bývá poměrně složité přivést ho zpět  k pití čisté vody. Ta je přitom pro jeho organismus nesmírně důležitá. Tato směs vám bude skvělým pohádkovým pomocníkem - je přece plná kouzelných kamínků! A ty jejich barvy...! Myslíte, že vaše dítě dokáže odolat vodě, ve které je potopený  drahokamový poklad? Jen velmi těžko, věřte nám. Jeho přirozená dětská zvědavost a nekonečná fantazie zvítězí nad nechutí k obyčejné vodě. Přítomnost těchto drahokamů ve vaší domácnosti navíc nenásilně prohloubí jeho vztah k přírodě. 

 

 

Červený jaspis
je elementem Ohně, kamenem astrologických Beranů, Panen, Vah, Štírů a Kozorohů. Ochraňuje před nežádoucí energií. Odráží ji a vrací nazpět k jejímu zdroji - zajišťuje tak čisté energetické pole svému majiteli. Tento kámen ochraňuje, uklidňuje, uzemňuje, vynáší na povrch vnitřní krásu a půvab, velmi dobře čistí krev i celý oběhový systém.

Sodalit
je elementem Vody, kamenem astrologických Vodnářů, Panen a Střelců. Je průvodcem na cestě k vnitřní rovnováze, rozpouští v nás příčiny nerozhodnosti, hluboko uložených nejistot či pocitů bezmoci, ostychu a nervozity. Vede k získání přirozeného sebe-vědomí, uvolňuje v nás zdroj tvůrčí energie. Odstraňuje problémy způsobené psychickými bloky, upravuje krevní tlak, detoxikuje organismus, čistí lymfu, velmi dobře působí na imunitní systém svého majitele.

Oranžový kalcit
je elementem Vody, kamenem astrologických Ryb, Raků, Blíženců a Lvů. Ochraňuje nás, udržuje naši mysl v rovnováze, napomáhá nalézat příčiny depresí a vypořádat se s nimi. Jeho přítomnost je doslova hřejivá, je zdrojem pocitu bezpečí a pohody, zklidňuje nás a tím prohlubuje schopnost soustředění a analytického myšlení. Je dobrým pomocníkem při problémech se žlučníkem a poruchách trávicího ústrojí, odhleňuje, upravuje funkci střev.

Avanturín
je elementem Vzduchu, kamenem Panen, Vah, Beranů a Blíženců. Svému majiteli přináší štěstí, napomáhá vnitřnímu zklidnění, čistí okolí od negativních energií. Je výborným pomocníkem v boji s psychickými závislostmi, zvlášť vhodný pro odvykající kuřáky, ale i při problémech s regulací váhy. Regeneruje svalstvo, stimuluje metabolismus, snižuje cholesterol, odstraňuje defekty pokožky - lupy, ekzémy či akné.

Mechový achát
je elementem Země, kamenem astrologických Panen, Střelců, Ryb i Blíženců. Svému majiteli navrací vnitřní rovnováhu, zajisťuje dlouhověkost. Je velmi silně spjat s přírodou, přináší nová přátelství, ženami je jeho přítomnost ceněna ve všech fázích porodu. Je dobrým pomocníkem při nachlazení, mírní projevy onemocnění, tlumí horečky, ulevuje od křečí.

 

 č.1
Karafa ERA | Pro děti
Zdraví pro vaše skřítky..
Lahev ViA | Pro děti

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku