Ráno zalité sluncem

oranžový kalcit / křišťál

Slunce je nejzářivější hvězda oblohy. Je nekonečný zdroj energie. Dává nám ji a nevyžaduje nazpět. Jeho paprsky hřejí a uzdravujou, jsme-li si vědomi jeho síly. Spálí nás, budeme-li lehkovážní. Je-li na obloze slunce, nic není nemožné. Rána zalitá sluncem patří k nejkrásnějším, pokud se zastavíme a necháme se hřát jeho paprsky. Smějete-li se jako sluníčko, znamená to, že záříte. Takový úsměv dokáže prozářit den toho, komu jste ho věnovali. Možná prozáříte celý jeho život. A možná ho díky jedinému úsměvu prozáří on vám. Ráno zalité sluncem je směsí slunečné energie a taková se zdá být i voda, kterou tato směs revitalizuje.

Může cokoliv z toho být důvodem, že vás zaujala právě tato směs?


Oranžový kalcit
je elementem Vody, kamenem astrologických Ryb, Raků, Blíženců a Lvů. Ochraňuje nás, udržuje naši mysl v rovnováze, napomáhá nalézat příčiny depresí a vypořádat se s nimi. Jeho přítomnost je doslova hřejivá, je zdrojem pocitu bezpečí a pohody, zklidňuje nás a tím prohlubuje schopnost soustředění a analytického myšlení. Je dobrým pomocníkem při problémech se žlučníkem a poruchách trávicího ústrojí, odhleňuje, upravuje funkci střev.

Křišťál
je čirou odrůdou křemene. Podporuje správnou funkci štítné žlázy i ostatních orgánů v těle, je spolehlivým přírodním tlumičem migrén či závratí. Křišťál je symbolem čistoty ve všech podobách.

 

 č.1
Pro nekonečnou energii...
Pro nejkrásnější rána...
Lahev ViA | Ráno zalité sluncem

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku