Zlatý okamžik

zlato / halit / granát

Zlatý okamžik je směsí zlata, temně rudého granátu a halitů. Uvolněním energie těchto přírodních kamenů se pitné vodě navrací její původní, přírodní forma. Kameny směsi propůjčují své léčivé vlastnosti, granát ji navíc předurčuje Beranům, Štírům, Vodnářům či Lvům. Zlato, ručně vytěžené z řeky Rýn, dodává směsi nádech magie. Drahokamová fiola či lahev ViA se směsí Zlatý okamžik je luxusním dárkem pro vaše zlatíčka.

 

Zlato
je přírodní prvek hojně využívaný v klasické medicíně. Nesmírně ceněné je ve spirituálních oblastech pro schopnost obnovy, nekonečné regenerace,... zlato má schopnost zastavit stárnutí. Svojí přítomností zajišťuje pitné vodě plnou chuť  a neustálou čerstvost.

Granát
je elementem Ohně, kamenem astrologických Lvů, Beranů, Vodnářů a Štírů. Má pozitivní vliv na mezilidské vztahy, pomáhá nám přenést se přes krize či silná psychická traumata, chrání před depresemi a napomáhá odstraňovat jejich příčiny. Dělá nás vnímavějšími vůči ohrožení negativními energiemi, udržuje rovnováhu v organismu, regeneruje ho, má hojivé účinky na srdce, slezinu i na potíže s páteří.

Halit
je "obyčejná" sůl. Naprosto nezbytný prvek pro náš organismus. Všichni přece víme, že "soli je zapotřebí"...

 


 

 č.1
Karafa ERA | Zlatý okamžik
Fiola | Zlatý okamžik
Vychutnejte si každý okamžik...

 

 

 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku