Síla okamžiku

chalcedon / mechový achát / mléčný opál

Učit se být v přítomném okamžiku je fenoménem dnešní doby. Existuje pro to mnoho návodů. Jisté je jedno - nenaučíme se to, dokud se to budeme učit. Teprve až se zastavíme, až odložíme z našich hlav i rukou vše, co nám do nich nevložila sama příroda, až se přestaneme učit,... pak se TO "stane". Energie tří kamenů v této směsi navrací pitné vodě její původní, studánkovou formu. A jejich krása? Ta vás udrží v přítomném okamžiku déle, než si teď dokážete představit.

 

Chalcedon
je kamenem Panen, Střelců, Vodnářů i Raků. Říká se, že umí zázraky. Vyjasňuje mysl, mírní nebo úplně odbourává deprese a úzkosti. V lidském těle působí komplexně, svému majiteli zajistí vitalitu i ve vyšším věku.

Mechový achát
je elementem Země, patří především k astrologickým Rakům, achát všeobecně pak Pannám, Střelcům, Rybám i Blížencům. Svému majiteli navrací vnitřní rovnováhu, zajisťuje dlouhověkost. Je velmi silně spjat s přírodou, přináší nová přátelství, ženami je jeho přítomnost ceněna ve všech fázích porodu. Je dobrým pomocníkem při nachlazení, mírní projevy onemocnění, tlumí horečky, ulevuje od křečí.

Mléčný opál
náleží všem elementům, je kamenem Ryb, Štírů, Vah a Raků. Opál je známý pro své velmi silné léčivé účinky. Je nositelem štěstí, pomáhá regenerovat psychické síly, je dobrým průvodcem na spirituálně cestě, napojuje nás na nevyčerpatelný zdroj životní síly. Tento kámen rozpouští staré bloky a nejistoty zakořeněné hluboko v nás, odhalí nás v naší přirozené kráse, v celistvosti.

 č.1
Lahev ViA | Síla okamžiku
Lahev ViA | Síla okamžiku
Karafa ERA | Síla okamžiku

 


 

 

Produkty s touto směsí

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku