KVALITNÍ VODA PRO DĚTI  
NA DOMA I NA VÝLETY

Čistá voda je pro dětský organismus naprosto zásadní, tělo dítěte je ze 70 % tvořeno právě vodou. Doplňování vody je často podceňovanou součástí vyváženého stravovacího režimu. Navíc navyknout malé dítě na pití čisté vody bývá po několika ochutnáních slazených limonád složité a stresující.

Dětský organismus je moudřejší než jakákoliv doporučení. Ponechte dětem jejich přirozenou schopnost vypít přesně takové množství tekutiny, které pro svoji pohodu potřebují. Podněcujte v nich však kladný vztah k čisté vodě, buďte jim sami vzorem a inspirací.

 

 

  

Na doma Zobrazit

Fiola s karafou

Víte, jak VitaJuwel® pomáhá dětem odstranit nechuť  k pití čisté vody? Speciálně pro děti byla podlým námořníkům ukradena truhla s nesmírným pokladem. Ano, opravdu. Drahokamy z ní byly vysypané do skleněných fiol a v nich pak vrácené zpět do vody. Na vašem stole. Protože jinak by zčernaly! :)

Jedna drahokamová fiola dokáže revitalizovat kohoutkovou vodu pro celou domácnost. Koupí jediné fioly to však obvykle nekončí... Podávání vody v karafě s drahokamy nadchne nejen vaši rodinu, ale i přátele, kteří vás navštíví. Velmi  často pak nákup pokračuje osobními lahvemi ViA s konkrétními drahokamy nebo dalšími fiolami. Setkat se na vlastní oči s produkty VitaJuwel® je opravdu zážitek.

 

Kacka  fiola

 

do e-shopu

Do školy a na cesty Zobrazit

Osobní lahev ViA

Po 7 minutách od naplnění lahve ViA se do vody začne uvolňovat energie přírodních minerálů. Drahokamové moduly jsou vyměnitelné, svoji další směs si můžete vybrat zde. Lahev můžete použít i bez drahokamového modulu. Lahev je plně rozebratelná, doporučujeme čistit ji pravidelně a důkladně, aby nedocházelo k usazování bakterií nebo případných nečistot.

 

 

 kacka v polimodul

 

do eshopu

Výhody Zobrazit

  • stabilizace čisticích procesů v těle         
  • účinnější vylučování škodlivých látek
  • pití vody se dětem stane zábavou
  • dostatek vody zklidňuje 
  • děti jsou více soustředěné
  • rozvíjí se jejich vztah k přírodě

Dětská směs Zobrazit

červený jaspis / sodalit / oranžový kalcit / hnědý achát / aventurín

Ochutná-li váš malý skřítek chemicky slazenou limonádu, bývá poměrně složité přivést ho zpět  k pití čisté vody. Ta je přitom pro jeho organismus nesmírně důležitá. Tato směs vám bude skvělým pohádkovým pomocníkem - je přece plná kouzelných kamínků! A ty jejich barvy...!  Myslíte, že vaše dítě dokáže odolat vodě, ve které je potopený  drahokamový poklad? Jen velmi těžko, věřte nám. Jeho přirozená dětská zvědavost a nekonečná fantazie zvítězí nad nechutí k obyčejné vodě. Přítomnost těchto drahokamů ve vaší domácnosti navíc nenásilně prohloubí jeho vztah k přírodě.

 

Důkazy funkčnosti Zobrazit

Působením drahokamových fiol ponořených do kohoutkové vody dochází ke změnám v krystalické mřížce vody. Produkty VitaJuwel® pozitivně ovlivňují vodu jak po biologické, tak i po technické stránce. Ponořením drahokamové fioly do vzorku bylo dosaženo hodnot, které jsou zjistitelné pouze u pramentité vody.

 

  

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku