KAMENY PRO MILOVNÍKY VÍNA
NA DOMA, DO RESTAURACE, JAKO DÁREK

Použití fiol a fiolin Vino od VitaJuwel® zachovává vínu chuť hroznů a souběžně ovlivňuje taniny v něm obsažené. Víno je pak hebčí a příjemnější vašim chuťovým pohárkům. Již staří Řekové ošetřovali svá vína pomocí ametystu. Mimochodem, ametyst je ze starořečtiny překládán jako “ten, kdo nemuže být znečistěn”. Už před staletími byl prokázán a využíván pozitivní vliv drahokamů na podáváné nápoje.

Samozřejmě, že ani drahokamy nedokáží vykouzlit obyčejnému konzumnímu vínu buket vína staletého. I přesto však dokáží produkty VitaJuwel® zdokonalit jeho chuť. Vložte své fiolino do sklenky s vínem a přesvědčte se.

 

Fiola s karafou Zobrazit

Drahokamová fiola Vino se vkládá přímo do karafy s vínem. Více o této jedinečné směsi si můžete přečíst zde.

Doporučujeme vám zakoupit společně s drahokamovou fiolou také originální karafu od VitaJuwel®. Tyto karafy mají speciálně vytvarované dno pro bezpečné a pohodlné použití s fiolami. Součástí nových karaf ERA a GRANDE je pevné a bezpečné uchycení fioly v horním uzávěru, křehká fiola se v žádném okamžiku nedotýká stěn karafy. V obou karafách dochází k nádhernému optickému efektu fioly volně se vznášející ve víně.

  • tříslovina ve víně se zjemňuje
  • pro použití v domácnostech, v restauracích
  • elegantní design
  • možno koupit odděleně

 

 

do e-shopu

Fiolino Zobrazit

Klasická fiola ve zmenšením vydání s elegantním designem vodní kapky. Vkládá se přímo do skleničky s vínem či vodou. Uvnitř fiolina je směs křišťálů s nádherným ametystem a temně rudým granátem.

  • zdokonaluje chuť  vína
  • možno použít kdekoli a kdykoli
  • elegantní design
  • lze dokoupit ochranné pouzdro

 

  

do e-shopu

Směs pro víno Zobrazit

Vino

ametyst / křišťál

Už staří Řekové věděli, že kameny mají pozitivní vliv na vodu a víno, a tak své víno obohacovali o ametyst, aby bylo...

více

DARUJTE VÍNO S DRAHOKAMY Zobrazit

Dopřejte svým přátelům skutečný luxus při podávání kvalitních vín. Dárkový set kvalitního francouzského vína s drahokamovou fiolou Vino bude skvělý.

Vložením drahokamové fioly VitaJuwel® Vino do karafy s vínem vznikne něco zcela nového. Nechte všechny své smysly prožít dokonalost.. Nádherná skleněná fiola plná přírodních drahokamů dodává vínu plnou chuť hroznů, zároveň zjemňuje tříslovinu obsaženou v něm. Francouzští sommeliéři schopnosti drahokamů oceňují, vyzkoušejte je také.

 

do e-shopu

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku