LABORATORNÍ TESTY

VITAJUWEL POD MIKROSKOPEM

Německé laboratoře Hagalis AG se zaměřují na rozbory vody, potravin apod. Podle jejich studie z roku 2008 metoda využití přírodních kamenů VitaJuwel® pozitivně ovlivňuje vodu. A to i z pohledu biologické analýzy. Pro účely testování byly použity dva vzorky vody: Prvním byl vzorek kohoutkové vody z města Überlingen poblíž Bodamského jezera. Druhým byl ten samý vzorek vody upravený vložením drahokamové fioly VitaJuwel®. Podrobné výsledky testování jsou ke stažení níže. Krátce shrnuto:

Působením drahokamových fiol ponořených do kohoutkové vody dochází ke změnám v krystalické mřížce vody. Produkty VitaJuwel® pozitivně ovlivňují vodu jak po biologické, tak i po technické stránce. Ponořením drahokamové fioly do vzorku bylo dosaženo hodnot, které jsou zjistitelné pouze u pramentité vody.

 

   

 

ZMĚNY VE STRUKTURY KRYSTALŮ VODY

Voda, upravovaná fiolou s drahokamy VitaJuwel® po dobu 7 minut, vytváří originální kontury skutečného krystalu. VitaJuwel® vitalizuje a zlepšuje běžnou vodu z vodovodu na úroveň čisté, pramenité vody. Tento efekt byl potvrzen biology německých laboratoří  Hagalis AG Institute (Herdwangen-Schönach, Německo):

 

 

K čemu dochází Zobrazit

1. fotografie - (400x zvětšeno) Mikroskopická struktura u běžné kohoutkové vody. Uspořádání struktury v úhlu 90° poukazuje na zatížení škodlivými látkami.

2. fotografie - Struktura nezatíženého listu svírá úhel přibližně 60°. Tento úhel v přírodě symbolizuje zdraví a vitalitu. Najdete ho téměř na všech místech a částech přírody.

3. fotografie -  (400x zvětšeno) Působením produktů VitaJuwel® získávají krystaly vody nazpět původní úhel 60°. Tato změna / neutralizace škodlivých vlivů působících na vodu, byla v roce 2008 laboratorně potvrzena.

 

Biologický posudek Zobrazit

Výsledky biologického posudku (laboratoře Hagalis AG)

 

 (vlevo běžná kohoutková voda, vpravo voda po 7 minutách působení drahokamové fioly VitaJuwel)

 

  • Zlepšení kvality kohoutkové vody
  • Neutralizace škodlivých informací
  • Zlepšení pH a obsahu kyslíku
  • Zvýšené hodnoty minerálů
  • Zvýšení energetické hodnoty
  • Hodnoty odpovídající pramenité vodě
  • Vysoká biologická kvalita

 

Podrobný biologický posudek (CZ)

Podrobný biologický posudek (DE)

 

MASARU EMOTO A JEHO VÝZKUM Zobrazit

"Není žádné jiné látky na světě, s níž je naše blaho a zdraví tak úzce spojeno, než právě s vodou." Začnete-li rozkrývat tajemství vody, brzy objevíte jméno Masaru Emoto. Tento japonský doktor alternativní medicíny prozradil světu o tajemstvích vody víc než kdokoliv jiný. Svými poznatky a nadšením naučil Masaru Emoto miliony lidí po celém světě milovat čistou vodu. Stal se legendou v oboru biologie a alternativního léčení.

Doktor Emoto prokázal, že voda je významným nosičem informací. Podařilo se mu to fotografií mikroskopické částečky vody – malého vodního krystalu, který měnil svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů. První fotografii pořídil Masaru Emoto ve své laboratoři v Tokiu. Kromě vědecké hodnoty, kterou fotografie mají, jsou také vyhledávaným uměleckým dílem. V současné době je v oběhu několik tisíc Emotových autorských fotografií krystalů vody.

 


Spolupráce s VitaJuwel®

Výsledky Emotových výzkumů byly inspirující. Staly se pevným podložím pro filozofii značky VitaJuwel®. Voda má paměť. Struktura vody může být měněna pomocí vnějších vlivů. Tento fakt pevně spojuje filozofii VitaJuwel® s legendárním Masaru Emotem.

"Spolupráce s Masaru Emotem byla pro VitaJuwel® zlomovým mezníkem. Masaru Emoto projevil zájem o  náš způsob úpravy pitné vody pomocí drahokamů uzavřených do skleněných fiol. Naše obrovská snaha seznámit svět s přírodní revitalizací vody doznala uznání od žijící legendy. Ze spolupráce s Masaru Emotem a jeho laboratořemi HadoLife Europe vznikla úžasná Krystalová edice -  směsi, u jejichž vzniku stál sám Masaru Emoto. Zkušenosti, které jsme získali spoluprací s tímto skromným japonským velikánem, uplaťňujeme dodnes. Považujeme je za čisté zlato naší rodinné značky  VitaJuwel®,  na kterou jsme nesmírně pyšní."

 

 

 

Masaru Emoto

narodil se v Jokohamě v červenci roku 1943 († 17. 10. 2014). Promoval na katedře humanitních a přírodních věd se zaměřením na mezinárodní vztahy na jokohamské univerzitě. V roce 1986 založil v Tokiu IHM Corporation. V roce 1992 získal titul doktora alternativní medicíny na Open International University. V USA se seznámil se systémem mikroshluků vody a magnetickou rezonancí - tím začala jeho cesta k počátku objevování tajemství vody. Už jako uznávaný vědec a filozof podnikl rozsáhlý výzkum vody po celé planetě. Mimo jiné zjistil, že svoji skutečnou podobu nám voda ukazuje formou zmrzlého krystalu. Napsal mnoho úspěšných knih v japonštině, klíčovou se po celém světě stala kniha The Message from Water (svazek I, II a III). Je autorem knih The Hidden Messages in Water, The Healing Power of Water a The True Power of Water.

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku