PRODUKTY

PLNÉ PŘÍRODNÍCH DRAHOKAMŮ

 OSOBNÍ LAHEV ViA

... má obsah 0,5 litru a její originalita vás dostane. Přírodní drahokamy uvnitř prostě fungují - obyčejná voda se díky nim dostane znovu do formy. Vyberte si lahev s drahokamy, které jsou vám nejbližší a nechte je dělat svoji práci. A pak, až svoji ViA poprvé naplníte... od toho dne se stane, že začnete pít častěji. Dřív, než ucítíte žízeň. Možná ji vyndáte z tašky spíš proto, abyste si ji znovu prohlédli. A nebo aby ji všichni kolem vás také viděli. A možná ji do tašky ani nedáte a prostě si ji ponesete v ruce. Jestli bude energie přírody působit i na vás? Ano, bude. (více fotek v naší fotogalerii)

                                                   

                                       


SKLENĚNÁ KARAFA ERA


... má obsah 1,3 litru. Je vyrobena ručně předními českými a slovenskými skláři z borosilikátového skla - vámi zakoupený kus tedy bude originál. Díky luxusnímu zpracování bude karafa ERA nádherným designovým prvkem na vašem stole. Je speciálně navržena pro použití s drahokamovými fiolami, které dodávají nápoji v karafě tu nejlepší formu. Můžete ji samozřejmě použít i samostatně, proč by ne? Spojením jejího designu s energií a krásou přírodních drahokamů však proměníte podávání čisté vody či vína na malý, osobní rituál. Vyzkoušíte si ji? (více fotek v naší fotogalerii)

                                                    


SKLENĚNÁ KARAFA GRANDE


Obsahem 7 litrů a luxusním designem nemá karafa GRANDE v nabídce zásobníků na vodu konkurenci. Zapomeňte už na plastové popraskané boxy s vodou neznámého původu. Díky použití s drahokamovými fiolami je GRANDE odpovědí na rostoucí poptávku po neomezeném přísunu přírodně ošetřené pitné vody. Můžete ji použít i samostatně, bez fiol. Právě fioly plné přírodních drahokamů však navrací vodě v karafě její původní, přírodní formu. Takto revitalizovanou, vždy čerstvou vodou pak spolehlivě zásobíte svoji domácnost i společenskou akci - pro obě varianty je samoobslužná karafa GRANDE od VitaJuwel na míru vytvořeným řešením. (více fotek v naší fotogalerii)

                                                                

 

 

Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si tento fakt začíná citelně uvědomovat a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý, o funkčnost řešení se nestará žádná umělá technologie. V produktech VitaJuwel působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel nechává na vodu působit energii přírodních minerálů. Nic víc.

 

  • Voda tvoří téměř 70 % lidského těla
  • Voda posiluje imunitní systém
  • Voda stimuluje činnost mozku
  • Voda zvyšuje schopnost koncentrace
  • Voda detoxikuje
  • Voda podporuje funkci všech orgánů
  • Voda vyrovnává teplotu těla
  • Voda pomáhá shodit přebytečná kila

 Zdravá voda = zdravý život

Už jen skutečnost, že voda má největší podíl z našeho celkového tělesného objemu, ukazuje na mimořádný význam pro naše zdraví a náš dobrý pocit.

Z tohoto důvodu by měl každý člověk klást největší pozornost právě na kvalitu pitné vody.

Pokud VODA tvoří největší podíl našeho těla, je náš imunitní systém odvislý na kvalitě VODY, kterou konzumujeme a tím menší je i riziko ONEMOCNĚNÍ.

Čemu dáte přednost?
Běžné vodě z vodovodu nebo čerstvé, pramenité vodě?

Ze 100 dotázaných lidí by se pravděpodobně 100 rozhodlo pro křištálově čistou vodu.
PROČ? Pokud vezmeme v úvahu stav vodovodního vedení, vysoký tlak ve vodovodním řádu nebo škodlivé látky, které kohoutková voda obsahuje, můžeme jen konstatovat, že tyto rušivé faktory v pramenité vodě NEJSOU obsaženy.

Lidsky o dodržování pitného režimu

1. Zkuste začít den sklenkou čerstvé a čisté vody. Vašemu organismu prospěje i teplý čaj či vlažná voda s několika kapkami citronu.

2. Nečekejte na pocit žízně. Pijte průběžně během dne, nejlépe po menších doušcích.

3. Poznáte, že vašemu tělu chybí voda? Projevuje se to pocitem sucha v ústech, neklidem, nedostatkem energie, tmavší močí a  v opravdové krizi také malátností. Všechny tyto příznaky vedou k nesoustředěnosti a nervozitě. V lepším případě.

4. Naučte se poslouchat signály svého těla. Vždy však vypijte alespoň 2 litry tekutin v průběhu dne, v horku a při zvýšené zátěži příjem tekutin samozřejmě zvyšte, klidně až dvojnásobně. V letních měsících vás osvěží vlažný čaj, vyhněte se ledovým nápojům - po jejich vypití dojde k ochlazení organismu a tělo pak vydatně pracuje na obnovení původní teploty. Budete se tedy potit nesrovnatelně víc.

5. Buďte pevní při dodržování pitného režimu u svých dětí. Nepoučujte, jděte sami příkladem. Pamatujte, že čistá voda je pro správný vývoj dětského organismu podstatně důležitější, než pro tělo dospělého člověka.

6. Hlídejte své seniory. Díky snížené schopnosti vnímat pocit žízně je u nich vysoké riziko dehydratace.

7. Dbejte na teplotu nápojů – nepijte nic úplně ledového ani nic výrazně horkého. Váš organismus vám poděkuje.

8. Nepovažujte kávu za součást pitného režimu. Kofein na sebe váže vodu a odvádí ji z vašeho těla. To je důvod, proč vám v každé dobré restauraci přinesou s kávou také sklenku čisté vody.

9. Střídejte pití čisté vody s vodou minerální. Při nemoci nebo vyšší zátěži doplňujte minerální látky vyloučené potem a močí. Tedy sodík a draslík.

10. Dejte si tu práci a najděte si vlastní přírodní zdroj pitné vody. Pít energeticky hodnotnou (živou) vodu ze studánky nebo z lesního pramene je o několik tříd vyšší level pitného režimu. 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku