PRODUKTY

PLNÉ PŘÍRODNÍCH DRAHOKAMŮ

 OSOBNÍ LAHEV ViA

... má obsah 0,5 litru a její originalita vás dostane. Přírodní drahokamy uvnitř prostě fungují - obyčejná voda se díky nim dostane znovu do formy. Vyberte si lahev s drahokamy, které jsou vám nejbližší a nechte je dělat svoji práci. A pak, až svoji ViA poprvé naplníte... od toho dne se stane, že začnete pít častěji. Dřív, než ucítíte žízeň. Možná ji vyndáte z tašky spíš proto, abyste si ji znovu prohlédli. A nebo aby ji všichni kolem vás také viděli. A možná ji do tašky ani nedáte a prostě si ji ponesete v ruce. Jestli bude energie přírody působit i na vás? Ano, bude. 

                                                   

                                       


SKLENĚNÁ KARAFA ERA


... má obsah 1,3 litru. Je vyrobena ručně předními českými a slovenskými skláři z borosilikátového skla - vámi zakoupený kus tedy bude originál. Díky luxusnímu zpracování bude karafa ERA nádherným designovým prvkem na vašem stole. Je speciálně navržena pro použití s drahokamovými fiolami, které dodávají nápoji v karafě tu nejlepší formu. Můžete ji samozřejmě použít i samostatně, proč by ne? Spojením jejího designu s energií a krásou přírodních drahokamů však proměníte podávání čisté vody či vína na malý, osobní rituál. Vyzkoušíte si ji?

                                                    

 

SKLENĚNÁ KARAFA GRANDE


Obsahem 7 litrů a luxusním designem nemá karafa GRANDE v nabídce zásobníků na vodu konkurenci. Zapomeňte už na plastové popraskané boxy s vodou neznámého původu. Díky použití s drahokamovými fiolami je GRANDE odpovědí na rostoucí poptávku po neomezeném přísunu přírodně ošetřené pitné vody. Můžete ji použít i samostatně, bez fiol. Právě fioly plné přírodních drahokamů však navrací vodě v karafě její původní, přírodní formu. Takto revitalizovanou, vždy čerstvou vodou pak spolehlivě zásobíte svoji domácnost i společenskou akci - pro obě varianty je samoobslužná karafa GRANDE od VitaJuwel® na míru vytvořeným řešením. 

                                                                

 


 

 Nic neovlivňuje náš organismus tak, jako voda, kterou pijeme. Pitná voda vždy neznamená dobrá voda. Stále více lidí si to uvědomuje a hledají řešení. Těch je na trhu mnoho. Bývají složitá a pro svoji nefunkčnost či omezenou životnost často velmi drahá.

VitaJuwel® se tohoto technologického souboje neúčastní. Inspirace pro její produkty vzešla z dokonalosti přírody. Způsob revitalizace vody je zde velmi jednoduchý: V jejích produktech působí na vodu - na silný přírodní živel - příroda sama. VitaJuwel® nechává na vodu působit energii přírodních minerálů. Nic víc.

 

 

 

  • Voda tvoří téměř 70 % lidského těla
  • Voda posiluje imunitní systém
  • Voda stimuluje činnost mozku
  • Voda zvyšuje schopnost koncentrace
  • Voda detoxikuje
  • Voda podporuje funkci všech orgánů
  • Voda vyrovnává teplotu těla
  • Voda pomáhá shodit přebytečná kila

 

  Rozdíl mezi vodou z vodovodu a pramenitou vodou?

Potrubí, kterými voda do našich domovů protéká, bývají zanesená letitými usazeninami. Velkou roli v (ne)kvalitě vody sehrává i její směrování či vysoký tlak v potrubí. A pojďme ještě hlouběji - voda má tzv. paměť. Co to znamená? Voda si pamatuje vše, s čím se na cestě k nám setká. A to včetně chemických úprav. Vše se zapisuje hluboko do její struktury. V takto změněné podobě ji nakonec všichni konzumujeme.

V přírodě probíhají úplně jiná setkání. Voda se volně pohybuje a omílá o kameny. Protéká přes minerály. Ty předurčují její kvalitu a množství minerálů v ní. Toto je voda ve své nejryzejší formě. V takovém stavu je našemu tělu nejvíce přirozená. Tento luxus nám však současný průmysl v podstatě odepřel. A přírodní drahokamy VitaJuwel® nám ho znovu dopřávají. 

 

chorvatsko

 

Desatero pitného režimu

1 /  Zkuste začít den sklenkou čerstvé a čisté vody. Vašemu organismu prospěje i teplý čaj či vlažná voda s několika kapkami citronu.

2 /  Nečekejte na pocit žízně. Pijte průběžně během dne, nejlépe po menších doušcích.

3 / Poznáte, že vašemu tělu chybí voda? Projevuje se to pocitem sucha v ústech, neklidem, nedostatkem energie, tmavší močí a  v opravdové krizi také malátností. Všechny tyto příznaky vedou k nesoustředěnosti a nervozitě. V lepším případě.

4 / Naučte se poslouchat signály svého těla. Vždy však vypijte alespoň 2 litry tekutin v průběhu dne, v horku a při zvýšené zátěži příjem tekutin samozřejmě zvyšte, klidně až dvojnásobně. V letních měsících vás osvěží vlažný čaj, vyhněte se ledovým nápojům - po jejich vypití dojde k ochlazení organismu a tělo pak vydatně pracuje na obnovení původní teploty. Budete se tedy potit nesrovnatelně víc.

5 / Buďte pevní při dodržování pitného režimu u svých dětí. Nepoučujte, jděte sami příkladem. Pamatujte, že čistá voda je pro správný vývoj dětského organismu podstatně důležitější, než pro tělo dospělého člověka.

6 / Hlídejte své seniory. Díky snížené schopnosti vnímat pocit žízně je u nich vysoké riziko dehydratace.

7 / Dbejte na teplotu nápojů – nepijte nic úplně ledového ani nic výrazně horkého. Váš organismus vám poděkuje.

8 / Nepovažujte kávu za součást pitného režimu. Kofein na sebe váže vodu a odvádí ji z vašeho těla. To je důvod, proč vám v každé dobré restauraci přinesou s kávou také sklenku čisté vody.

9 / Střídejte pití čisté vody s vodou minerální. Při nemoci nebo vyšší zátěži doplňujte minerální látky vyloučené potem a močí. Tedy sodík a draslík.

10 / Dejte si tu práci a najděte si vlastní přírodní zdroj pitné vody. Pít energeticky hodnotnou (živou) vodu ze studánky nebo z lesního pramene je o několik tříd vyšší level pitného režimu. 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku