PITNÁ VODA

VE SVÉ NEJRYZEJŠÍ FORMĚ

Použití přírodních drahokamů pro revitalizaci vody není rozhodně nic nového - podle historiků je v nápojích používali už staří Řekové kdysi ve středověku. Tato metoda byla spíš "znovuobjevena". Přírodní drahokamy mají schopnost ukládat energii, každý druh kamene v sobě nese unikátní energetické informace. Drahokamy v produktech VitaJuwel® uvolňují přírodní energii do vody, která je obklopuje, a tím podstatně zvyšují její vitalitu.

Co se vlastně děje s kohoutkovou vodou v přítomnosti drahokamů? V podstatě to samé, co se děje s vámi, když unavení celodenním shonem vystavíte své tělo hřejivým paprskům slunce. Vybavujete si ten pocit? Neděje se zázrak. Neustálá obnova původní energie je tou nejpřirozenejší schopností přírody. Tedy i všech produktů VitaJuwel®.

 

 

Hlavní výhody Zobrazit

 

 • Úprava vody bez jakékoliv chemie
 • Okamžitá vitalizace pitné vody
 • Žádné kupování balené vody
 • Radost z pití čisté vody
 • Laboratorně ověřená účinnost
 • Investice na celý život

O produktech Zobrazit

Produkty VitaJuwel® vyrábějí RUČNĚ čeští a slovenští skláři z bezolovnatého skla - každý kus je originál. Přírodní drahokamy jsou získávané systémem FairTrade z různých koutů světa. Každá směs je jedinečná, každý drahokamový produkt je plněný ručně. Drahokamy jsou uzavřené ve skle, aby nedošlo k uvolňování matečních částic do vámi připraveného nápoje. Sklo v žádném případě nezabraňuje působení energie přírodních drahokamů na vodu.

VitaJuwel® je jednorázová investice na celý život. Sklo je velmi pevné, borosilikátové, bezolovnaté. Energie přírodních drahokamů je nevyčerpatelná. Údržba produktů je velmi snadná - stačí pouhé omytí pod tekoucí vodou. Vitalizace vody drahými kameny je nejefektivnější přírodní péčí o pitnou vodu.

 

 • ručně tříděné drahokamy
 • bezolovnaté borosilikátové sklo
 • jednoduchá údržba
 • registrovaný výrobní patent
 • dodržení systému FairTrade
 • ruční výroba v EU

 

Prémiová záruka Zobrazit

 

Sedmiletá záruka na výrobní vady

Všechny produkty VitaJuwel® jsou podrobeny velmi vysokým standardům kvality a podléhají přísným zkouškám. Právě proto je možné našim zákazníkům nabídnout takto vysokou záruční lhůtu.

 

 

 

Celoživotní záruka 50% slevy na náhradní produkt

Díky premiové záruce mnohonásobně zvýhodňujeme běžně nabízené záruky. Vyjímečně poskytujeme slevu 50% také na nový produkt obsahující minerály při škodě z vlastního zavinění.

Pečeť GKS Zobrazit

GSK (gemmologisch kontrollierte Steinqualitaet – gemologicky kontrolovaná kvalita krystalu) je kontrolní pečeť pro vrcholnou kvalitu a drahokamů. Společnosti oprávněné k užívání pečeti GKS neustále procházejí kontrolami, které ověřují použití pouze vybraných a ověřených drahokamů vynikající kvality.

Fair trade minerals Zobrazit

Fair Trade Minerals & Gems (Minerály a drahokamy Fair Trade) je iniciativa Anja a Michaela Gienger na podporu vztahů spravedlivého obchodu s minerály a drahokamy. Koupí každého výrobku darujete 1 Euro pro Fair Trade Minerals.

Více informací na www.fairtrademinerals.de

Reference, ohlasy Zobrazit

 

VITA JUWEL SOUČÁSTÍ SDRUŽENÍ HEALING HOTELS OF THE WORLD

HEALING HOTELS OF THE WORLD je spojení výjimečných, pečlivě vybraných hotelů a rezortů na luxusní úrovni. Jsou vynikajícími centry s vysokou kompetencí pro komplexní péči o zdraví. S více než 70 partnerskými hotely na všech kontinentech, které patří k průkopníkům nového životního stylu, představují HEALING HOTELS OF THE WORLD pravou a spolehlivou garanci celostní péče o zdraví. VitaJuwel je přednostně vyhledávaným partnerem a součástí vybavení těchto jedinečných turistic-kých cílů.

 


Náš život s karafou VitajJwel: Bude to již rok, co jsme si s manželem zakoupili karafu. Byla to “láska na první pohled”. Voda z této karafy je čistá jako křišťál, lahodná a ozdravná. Ze stolu mizí zázračným tempem. V naší domácnosti  má své místo. Jistě je zdravější než voda z PET lahví, které se kdesi naplní, rozvezou a leží v různých klimatických podmínkách, které vodě v plastu nesvědčí, o ochraně životního prostředí nemluvě. Je vždy po ruce, bez neustálých nákladů. I na cesty máme malou fiolu. Bez ní se již na cesty nevydáme.

Ilona a Miroslav Landovi

 

K nákupu fioly pro vodu mě nejdříve vedla zvědavost. Jelikož mě výrobek esteticky oslovil a zároveň slibované účinky nebyly taktéž k přehlédutí, zakoupila jsem si před rokem svoji první fiolu s růženínem. V kombinaci s karafou je to zároveň denně používáná krásná součást mé domácnosti. Jelikož výrobce zaručuje absenci těžkých kovů, což se u levného skla z běžného maloobchodu nedá vyloučit, je to současně i vhodná investice do zdraví mé rodiny. S fiolou jsem velmi spokojena, určitě si pořídím i ViA láhev, čímž budu mít vodu plnou energie i na cestách.

Jitka Kloudová 

Zůstaňte s námi v kontaktu také na Facebooku